Kontakt

Om ni är intresserade av marknadens förmånligaste erbjudande så skicka in er prisförfrågan via kalkylatorn eller kontakta någon av våra representanter.

Bauroc’s försäljningsrepresentanter

Jörgen Laserow

Region: Stockholm, Göteborg, Malmö, industriprodukter hela Sverige
Mobil 076 221 4817
E-post
jorgen.laserow@bauroc.se

Henrik Silverrygg

Region: Skåne, Halland samt Västra Götaland
Mobil 072 008 0762
E-post
henrik.silverrygg@bauroc.se

Lars Dahlman

Region: Stockholm/ Mälardalen
Mobil 070 401 9908
E-post
lars.dahlman@bauroc.se

Jörgen Edlund

Region: Östergötland, Örebro och kringliggande län
Mobil 070 817 4464
E-post
jorgen.edlund@bauroc.se

Anders Hörberg

Region: Skåne, Blekinge, Halland, Småland. Industriprodukter hela Sverige
Mobil 072 563 1995
E-post
anders.horberg@bauroc.se

Michael Lundgren

Region: Göteborg, Västra Götaland
Mobil 072 742 0226
E-post
michael.lundgren@bauroc.se

Håkan Liljegren

Region: hela Sverige
Mobil 070 824 7085
E-post
hakan.liljegren@bauroc.se

Torbjörn Karlsson

Region: WEBBSHOP, hela Sverige
Mobil 076 620 1015
E-post
torbjorn.karlsson@bauroc.se

Återförsäljare, butikslager

Regionssäljare K-BYGG

Regionssäljare, byggvaror

NFK / Nordisk Fasad Konstruktion AB

Norra Stånggatan 7, 582 73 Linköping, www.nfk.se
Telefon 013 4655055
Mobil 0708 174464
E-post
info@nfk.se

Byggsmart 24 AB

Agnesfridsvägen 184, 213 75 Malmö www.byggsmart.se
Mobil 076 221 48 17
E-post
projekt@byggsmart.se

Håkansson & Håkansson AB

Fabriksgatan 30, 272 36 Simrishamn
www.hakansson-hakansson.se
Telefon 0414 168 11
Mobil 0708 43 86 60
E-post
butik@hakansson-hakansson.se

Huvudkontor: Försäljning och Marknadsföring

Tarvo Terras

Försäljningschef Sverige / Country manager
Telefon +372 679 9096
Mobil +372 56 942 342
E-post
tarvo.terras@bauroc.se
Språk swe, eng

Jacob Norling

Säljsupport
Mobil +372 5912 9350
E-post
jacob.norling@bauroc.se

Veronika Taimla

Marknadschef
Telefon +372 679 9093
E-post
veronika.taimla@bauroc.ee

Margus Oja

Försäljningsdirektör
Telefon + 372 679 9089
Mobil +372 5645 5919

Produktion

Bauroc AS

Produktion, Andja, Sõmeru vald, 44209 Lääne-Virumaa, Estland
Telefon +372 329 5050
Fax +372 329 5051
E-post
info@bauroc.se