Kontakt

Bauroc’s försäljningsrepresentanter

Anders Hörberg

Region: Skåne, Blekinge, Halland, Småland. Industriprodukter hela Sverige
Mobil 072 563 1995
E-post
anders.horberg@bauroc.se

Jörgen Edlund

Region: Östergötland, Örebro och kringliggande län; uppförande av stenhusstommar, hela Sverige
Mobil 070 817 4464
E-post
jorgen.edlund@bauroc.se

Dennis Malmborg

Region: Östergötland, Örebro och kringliggande län; WEBBSHOP & uppförande av stenhusstommar, hela Sverige
Mobil 070 666 5575
E-post
dennis.malmborg@bauroc.se

Jörgen Laserow

Region: Stockholm, Göteborg, Malmö, industriprodukter hela Sverige
Mobil 076 221 4817
E-post
jorgen.laserow@bauroc.se

Jonas Sjölander

Region: Stockholm/Mälardalen
Mobil 072 322 77 68
E-post
jonas.sjolander@bauroc.se

Lars Dahlman

Region: Stockholm/ Mälardalen
Mobil 070 401 9908
E-post
lars.dahlman@bauroc.se

Tobias Horst

Region: Västkusten (Västra Götaland, Halland)
Mobil 072 455 8844
E-post
tobias.horst@bauroc.se

Jonathan Fredriksson

Region: Göteborg, Västra Götaland
Mobil 070 248 5855
E-post
jonathan.fredriksson@bauroc.se

Torbjörn Karlsson

Region: WEBBSHOP & uppförande av stenhusstommar, hela Sverige
Mobil 076 620 1015
E-post
torbjorn.karlsson@bauroc.se

Lager, försäljningskontor

WEBBSHOP lager

Nordisk Fasad Konstruktion AB, Norra Stånggatan 7, 582 73 Linköping
WWW https://nfk.se
Telefon 013 4655055
Mobil 0708 174464
E-post
info@nfk.se

Försäljningskontor i Malmö

Byggsmart 24 AB, Agnesfridsvägen 184, 213 75 Malmö
WWW https://www.byggsmart.se
Mobil 076 221 4817
E-post
projekt@byggsmart.se

Försäljingskontor i Boden

Jek Gruppen i Norrbotten AB (JEKAB), Svedjevägen 5, 961 43 Boden
WWW https://www.jekgruppen.se
Mobil 070 319 2081
E-post
info@jekgruppen.se

Huvudkontor: Försäljning och Marknadsföring

Cathrin Poll

Säljsupport
Mobil +372 58 098 149
E-post
cathrin.poll@bauroc.se
Språk swe, eng

Veronika Taimla

Marknadschef
Telefon +372 679 9093
E-post
veronika.taimla@bauroc.ee

Margus Oja

Försäljningsdirektör
Telefon + 372 679 9089
Mobil +372 5645 5919
E-post
margus.oja@bauroc.ee

Produktion

Bauroc

WWW https://bauroc.eu